Lütfen Denemeyiniz....

2018 Gelin Çiçeği Örnekleri

2018 Gelin Çiçeği

Kişilerin düğünlerinde gelinliği, saçı, makyajı kadar önemli olan bir başka konu ise her şeyi tamamlayan aksesuarları olmaktadır. Bu konuda oldukça özenli ve dikkatli davranmak kusursuzluğun habercisidir. Bu açıdan insanlar çeşitli organizasyon şirketi veya bu işle ilgilenen kişiler ile irtibata geçeceklerdir.

2018 Yılı Gelin Çiçeği Trend Modelleri Nedir?

Geçmişten günümüze Avrupa kültüründen hayatımıza girmiş olan buketler gelinlerin olmazsa olmazıdır. Gelinlerin güzel kokmasını ve görsellik açısından bir bütünlük sağlaması amacı ile bu buketler taşınmaktadır. Her geçen yıl çok daha fazla model ve çeşitlilik olmasına karşın bu senenin en trend modelleri içinde kuru otlar yer almaktadır. Yapay çiçekler ve kuru otlar ile gelin buketi oldukça gözde olmaktadır. Bu kuru otlar arasında en dikkat çeken ise buğday başakları olmaktadır. Bu buğday başakları buket organizasyonuna ve renk uyumuna göre boyama örneğine gidilmektedir. Bu şekilde bir kombinasyon oluşturulmaktadır. Bunun yanında kişiler bel kuşaklarının rengini ve buketlerini aynı tonda tercih ederek görsel şölen hazırlayabilirler.

Buketler Nasıl Hazırlanmaktadır?

Bu buketler kişilerin isteklerine ve tasarımlarına göre hazırlanmaktadır. Aynı zamanda buket katalogundan da seçenekler tercih edilmektedir. Tasarım gelin çiçeği modelleri yapay çiçeklere oranla bir miktar daha ücreti fazla olmaktadır. Bu buketler hazırlanırken aksesuar ne derece artar ise fiyat da aynı oranda artış göstermektedir. Hasır iplikler ve bu şekilde saman iplikler ile buket bağlamaları veya sap kısmının sarılması farklı bir görsellik katmaktadır.

3’lü Set Halinde Hazırlanan Buketler

3 tane setten oluşan tasarımlarda bulunmaktadır. Bu set içinde gelin tokası veya tercihe göre gelin tacı, damat yaka çiçeği ve gelin buketi hazırlanmaktadır. Genelde bu set hem fiyat hem de bütünlük açısından uygun olmasından dolayı en çok tercih edilenler arasındadır. Aynı şekilde hem kuru otlardan veya yapay çiçeklerden bir organizasyon oluşturulabilir. Gelin tacı veya sadece tokası da set içinde bulunmaktadır. Bazı gelinler ise aynı otlardan gelin bilekliği veya nedime bilekliği de tercih etmektedir. Kuru portakal veya limon da bu buketler de kullanılmakta ve farklılık oluşturulmaktadır.

Published by

Leave a comment